winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF5650W czwartek, 20.02.2014 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski im. Sandora Petőfiego. Uczestniczyło w nim 6 uczennic z klas piątych i szóstych. Były to: Daria Bielecka, Gabrysia Gancarz, Patrycja Truchan, Emilia Wiatr, Ola Wrona z klasy Vc oraz Madzia Robak z klasy VIc. Wszystkie uczestniczki były świetnie przygotowane. Ich interpretacje wierszy węgierskiego poety romantycznego dostarczyły jurorom wielu wzruszeń. Konkurs był okazją do zaprezentowania umiejętności i talentów naszych uczennic. Jury w składzie: Irena Kuling, Ewa Chochołowicz, Alina Skrabacz-Sowa i Agnieszka Białek I miejsce przyznało Madzi Robak. II miejsce otrzymała Daria Bielecka, a III przymadło Oli Wronie. Wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA