Konkurs Wiosenny

Na powitanie wiosny Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów z klas 4-8 do wspólnej zabawy polegającej na przygotowaniu w tym dniu fryzury lub nakrycia głowy w wersji wiosennej.

21 marca na szkolnych korytarzach oraz w klasach zagościła Pani Wiosna. Na przerwach uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie w specjalnej fotobudce. Komisja konkursowa, w której skład wchodzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wyłoniła z grona uczniów Zuzannę Włodek, uczennicę klasy 5a i nagrodziła za najpiękniejsze w tym dniu wiosenne nakrycie głowy. Kapelusz Zuzi był naprawdę piękny, zazdrościła go jej niejedna koleżanka.

Dziękujemy wszystkim uczniom za przyłączenie się do zabawy i za udział w konkursie, a zwyciężczyni gratulujemy i życzymy prawdziwie wiosennej radości każdego dnia.

Konkurs Wiosenny