Powitanie wiosny klasa IV B

Klasa IV B przywitała pierwszy dzień wiosny udziałem w wystawie „Na Zdrowie”, której tematem był zdrowy styl życia a także zagadnienia szeroko pojętej biologii.

Dzięki interaktywnym urządzeniom uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi badacze. Przekonali się, jak funkcjonuje ludzki organizm, dowiedzieli się jak właściwie się odżywiać i w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy. Słoneczna pogoda sprawiła, że udział w plenerowej wystawie „Świat Dzikiej Przyrody” był dla dzieci niezwykłym przeżyciem. Zaprezentowane na wystawie fotografie, ukazujące piękno i bogactwo przyrody, wzbudziły zachwyt, były inspiracją do ciekawych rozmów. Wspólnie spędzony czas wszyscy  uznali za bardzo udany! Była to dla dzieci niezapomniana lekcja.

Więcej zdjęć na Facebooku Szkoły: https://www.facebook.com/profile.php?id=100039449362256

Grajdura wiosna