winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

wybory su 1Dnia 2 października 2020 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to święto całej społeczności szkolnej i wspaniała okazja dla wszystkich uczniów, aby móc współtworzyć szkolną rzeczywistość. W tym roku kandydowali: Filip Mleczko z klasy 7c, Olivier Patorski z klasy 7a, Wojciech Procyk z klasy 8b oraz Patrycja Wentrych z klasy 8a. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, podczas której kandydaci mogli zaprezentować swoje pomysły oraz najważniejsze punkty swojego programu.

Uprawnionych do głosowania było 336 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 301 uczniów. Frekwencja w wyborach wyniosła 90%. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja wyborcza, w składzie: Claudia Kwatyra, Magdalena Ptak, Laura Podgórska, Katarzyna Bęc oraz Tomasz Pawlina. Wybory nadzorował opiekun Samorządu Uczniowskiego. Po zakończeniu głosowania i przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujący skład zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Wojciech Procyk kl.8b

Wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Patrycja Wentrych kl. 8a

Skarbnik: Olivier Patorski kl. 7a

Sekretarz: Filip Mleczko kl. 7c

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
Samorząd Uczniowski

 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA