winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dzien chlopaka 130 września z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Krawata i Muszki. W związku z tym uczniowie musieli zadbać o to, aby głównym elementem  ich stroju  była mucha lub krawat. Jak zawsze, do akcji włączyła się spora liczba uczniów. Na korytarzach i w klasach można było zauważyć wiele w kolorowych, świecących czy własnoręcznie zrobionych muszek i krawatów, które ubarwiały i rozweselały szkolną rzeczywistość.

Również w tym dniu społeczność szkolna wybierała Najsympatyczniejszego Chłopaka. W tym roku szkolnym został nim Tomasz Ziaja – uczeń klasy VIIIc. Gratulujemy Tomkowi oraz pozostałym chłopcom, którzy dostali nominacje od swoich klas. A byli to:

Nikodem Wróbel – klasa IVa, Tomasz Brożek – klasa IVb, Dawid Łachut – klasa IVc, Marcel Sikorski – klasa Va, Hubert Jurkiewicz – klasa Vb, Bartłomiej Staudt – klasa VIa, Aleksander Stus – klasa VIb, Wojciech Pulnik – klasa VIc, Dominik Setlak – klasa VIIa, Samuel Rojek – klasa VIIb, Krzysztof Łata – klasa VIIc, Kacper Jeż – klasa VIIIa, Tomasz Ziaja – klasa VIIIc.

 

                                                         

                                                                     

                                   

                                                 

                                                                     

  

 

 

                                                  

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA