winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 20190506 152220W dniach 6-8 maja uczniowie klasy 6a i 8b wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Poronina. Nikt nie spodziewał się tego, że w maju będzie sypał śnieg… A jednak! Wszyscy byli świetnie przygotowani na taką sytuację, dlatego w tej wyjątkowej aurze pogodowej, zaopatrzeni w ciepłe kurtki, czapki i rękawiczki, uczniowie bawili się doskonale. Było wiele atrakcji: spacer na Gubałówkę, zjazd kolejką linową, dyskoteka, udane próby na ścianie wspinaczkowej w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, spacer pod Wielką Krokiew, wodne szaleństwa w Chochołowskich Termach, aż wreszcie spacer Doliną Kościeliską oraz przeprawa przez Jaskinię Mroźną.

 

Pogoda nie wpłynęła na nastroje uczestników wycieczki – humory dopisywały wszystkim.

Przez cały czas nad bezpieczeństwem uczniów czuwali opiekunowie: p. Danuta Wojciechowska, p. Paweł Pecka i p. Agnieszka Białek.

Wszyscy wrócili do Tarnowa w doskonałych nastrojach, planując już kolejne wojaże…

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA