winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0551ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO
„ILUSTRACJA DO KSIĄŻKI WYPOŻYCZONEJ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ”

27 marca miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego zorganizowanego przez bibliotekarkę, p. Agnieszkę Białek dla uczniów klas pierwszych „Ilustracja do książki wypożyczonej z biblioteki szkolnej”. Celem konkursu było rozbudzanie twórczej inwencji i kreatywności, kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich oraz rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci. Wpłynęło 36 różnorodnych prac. Warto tu zaznaczyć, że jury oceniające zgłoszone prace, pod uwagę brało przede wszystkim samodzielność ich wykonania, a dopiero potem: pomysłowość, walory artystyczne, estetykę oraz oryginalność wykorzystanych materiałów. Pierwszoklasiści włożyli dużo wysiłku i serca w wykonanie swoich dzieł. Doceniamy je wszystkie.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce - Emilia Grzybek kl. 1c

II miejsce - Oleksandra Nefedova kl. 1c

                  - Oskar Woszczak kl. 1c

III miejsce - Sara Gliksman kl. 1c


WYRÓŻNIENIA:

Emilia Hołda kl. 1a

Dawid Tabor kl. 1a

Maja Smagacz kl. 1b

Olga Hajek kl. 1b

Mikołaj Jochym kl. 1b

Aldrian Sroka kl. 1c

Daria Konieczny kl. 1c

Wiktoria Łoboda kl. 1c

Maksymilian Nowak kl. 1c

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz gratulujemy pomysłów na wspaniałe prace i artyzm ich wykonania.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA