winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Podczas tegorocznych wakacji po raz pierwszy dzieci będą mogły uczestniczyć w półkolonii organizowanej w naszej szkole. Półkolonia w Piętnastce to nie tylko świetna zabawa, ale też duża dawka wiedzy przedstawiona w bardzo atrakcyjny sposób. To kompleksowy program, na który składa się cykl powiązanych ze sobą zajęć, warsztatów, wycieczek oraz gier i zabaw ruchowych. Dzięki temu to pełnowartościowa oferta, która znacznie zwiększa wiedzę i umiejętności uczestników, a jednocześnie pozwala ciekawie i pożytecznie spędzić wakacje w mieście. Cały program jest zbalansowany i dostosowany do potrzeb naszych uczestników, a jego realizacją zajmuje się wykwalifikowana kadra.

 

Kiedy i gdzie organizowana jest półkolonia?

Od 24.06.2019 r. do 5.07.2019 r. w budynku naszej szkoły.

Co zapewniamy?

  • ciekawy i aktywny program w godzinach od 7:00 - 16:00,
  • wycieczki,
  • bilety wstępu i komunikacji miejskiej,
  • pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje),
  • niezbędne materiały edukacyjne,
  • codzienną relację na profilu fb półkolonii,
  • profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry,

Dokumenty niezbędne do uczestnictwa w półkolonii

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA