winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20190104 090738 1W bieżącym roku szkolnym klasy pierwsze przystąpiły do programu "Akademia Bezpiecznego Puchatka", obejmującego zagadnienia związane z bezpieczeństwem. Zrealizowane zostały następujące tematy:

  • Bezpieczeństwo na drodze
  • Bezpieczeństwo w szkole, na wycieczkach szkolnych i wyjazdach
  • Bezpieczeństwo w domu i pierwsza pomoc
  • Bezpieczeństwo w Internecie

Podczas zajęć uczniowie otrzymali wiele cennych porad dotyczących troski o swoje bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Prowadzili rozmowy, wykonywali ciekawe zadania, wypełniali karty pracy, zaś rodzice otrzymali broszury informacyjne. Po przeprowadzeniu wszystkich zajęć uczniowie sprawdzali swoją wiedzę, rozwiązując Test Bezpieczeństwa. Przyswojone przez uczniów informacje na pewno pozwolą im na prawidłowe i bezpieczne zachowanie się w każdym miejscu i sytuacji.

 

 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA