winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf9312Nasza szkoła każdego roku w marcu obchodzi swoje święto. 19.03.2015r. uczniowie klas 1-3 brali udział w konkursie wiedzy o patronie szkoły. Od stycznia przygotowywali się do konkursu, poszerzając zakres wiedzy o Józefie Bemie. Swoje umiejętności prezentowali najpierw podczas klasowych konkursów. Do zmagań międzyklasowych wytypowano po 3 reprezentantów z każdej klasy. Rywalizacja przebiegała na poziomie klas pierwszych, drugich i trzecich. Poprzedziła ją recytacja przez uczniów klasy 1C wierszy związanych z osobą generała Józefa Bema, autorstwa pani Marii Kwater.Na każdym poziomie uczniowie wykazali się obszerną wiedzą i umiejętnością radzenia sobie z zadaniami konkursowymi.

Klasy pierwsze reprezentowali:
1A - Danek Amelia, Dudek Weronika, Tyborowicz Kinga, 1B - Bielecka Julia, Florek Szymon, Mleczko Filip, 1C - Kuling Gabriela, Łyjak Oliwier,
Wołowicz Milena, 1D - Giża Emilia, Podgórska Laura, Ziaja Julia.
Klasy drugie:
2A - Hołda Oliwia, Olszówka Amelia, Wentrych Patrycja, 2B - Florek Jakub, Krzemińska Emilia, Orzechowska Wiktoria, 2C - Golec Kacper, Kozioł Izabela, Mleczko Julia.
Klasy trzecie:
3A - Kasprzak Wanessa, Kulczyk Feliks, Niedbała Aleksander, 3B - Cudek Oskar, Bosowski Michał, Dobrzańska Oliwia, 3C - Klucznik Filip, Nowak Michalina, Słowik Sylwia.
Obchody Święta Szkoły zakończono podczas uroczystej akademii 21 marca, w której uczestniczyli wszyscy uczniowie klas 1-3. Podczas tego spotkania Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom uczestnikom i laureatom konkursu. Wszystkim dzieciom życzymy radości ze zdobywania wiedzy i wzorowania się na postawie wspaniałego tarnowianina.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA