winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Dobrą praktyką naszej szkoły jest organizowanie corocznego konkursu „Matematyczny As”. Uczniowie chętnie biorą udział w rywalizacji, rozwijając swoje matematyczne talenty. Tegoroczny konkurs składał się z dwóch etapów (7 lutego i 30 maja). Ilość zdobytych punktów w poszczególnych etapach została zsumowana w klasyfikacji generalnej.

W konkursie wzięło udział łącznie aż 37 czwartoklasistów, spośród których najlepsza okazała się Julia Juras z klasy 4d. Julka bezproblemowo poradziła sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami – zazdrościmy talentu i jednocześnie serdecznie gratulujemy!

Na wyróżnienie zasługuje również Gabriela Kuling z 4c, która straciła tylko 4 punkty do Szkolnego Asa! Śmiało można powiedzieć, że Matematycznym Asem klasy 4a została Olga Denisiuk, a klasy 4b - Filip Mleczko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji, a w nowym roku szkolnym zachęcamy do rywalizacji o tytuł Matematycznego Asa Klas Piątych.

Najlepsza dziesiątka czwartoklasistów w szkolnym konkursie

„Matematyczny As” 

              1. Julia Juras                4d

              2. Gabriela Kuling        4c

              3. Olga Denisiuk          4a

              4. Filip Mleczko             4b

              5. Krzysztof Łata           4b

              6. Emilia Zych               4c

              7. Emilia Peciak            4a

              8. Weronika Dudek      4a

              9. Gabriela Pawłowska  4d

              10. Jakub Zabawa       4b

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA