winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF600025 kwietnia 2014 r.uczniowie klasy V c naszej Szkoły: Martyna Chmiel, Ola Wrona i Dawid Dulian wzięli udział w II Międzyszkolnym Turnieju Języka Angielskiego "Let's Celebrate English". Konkurs składał się z trzech części: testu sprawdzającego wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych, zawodów drużynowych i prezentacji na temat wybranego kraju. Oprócz świetnej znajomości języka angielskiego należało znać zwyczaje, święta, symbole, tradycyjne potrawy i inne ciekawostki o Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii Północnej, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii. Nasza drużyna została wyróżniona za prezentację o Australii. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie i wydawnictwa Egis, Pearson, Macmillan, a patronat nad nim objęli: Małopolski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Tarnowa i Marszałek Województwa Małopolskiego. 
Mamy nadzieję, że Dawid, Ola i Martyna za rok, już jako szóstoklasiści, zawalczą o podium!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA