winieta-gl

WPŁATY ZA OBIADY W MIESIĄCU
MARZEC 2020 

22 DNI X 4,00 = 88,00

Wpłaty należy uiścić do dnia 13.03.2020 u intendenta lub drogą elektroniczną :

Rachunek bankowy:
Szkoła Podstawowa Nr 15
ul Krupnicza 8
33-100 Tarnów
37 1030 1250 0000 0000 8802 8058
Bank Handlowy w Warszawie S.A.

W tytule proszę podać: wpłata za obiad, nazwisko i imię dziecka, klasa. 

Nie dokonanie wpłaty w terminie może skutkować decyzjami wynikającymi z zapisu Uchwały Nr XVIII/242/2008 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 24 stycznia 2008 roku § 3 pkt. 4 w brzmieniu: „(..) W przypadku nie uiszczenia opłaty w terminie określonym w ust.2 zaprzestaje się wydawania posiłku począwszy od pierwszego dnia po terminie, aż do uiszczenia zaległej opłaty lub uzyskania przez ucznia decyzji ośrodka pomocy społecznej o przyznaniu pomocy w postaci gorącego posiłku”. 

Nieobecności dzieci na obiedzie proszę zgłaszać przynajmniej dzień wcześniej intendentowi szkoły tel. 14 655 73 73 wew. 26.

W związku z potrąceniami wynikającymi ze zgłoszonych nieobecności dziecka na obiedzie prosimy, by na początku każdego miesiąca sprawdzić u intendenta szkoły kwotę, jaką należy wpłacić za żywienie dziecka.

zakonczenie 01

NABÓR  DZIECI  DO  ŚWIETLICY  I  NA  OBIADY  NA  ROK  2020/2021
rozpocznie się 24 czerwca 2020 r.
Warunkiem przyjęcia dziecka jest wypełnienie karty zgłoszenia, umowy na obiady 
i złożenie jej  w świetlicy lub w sekretariacie Szkoły do 1 września 2020 r.
W przypadku zbyt dużej liczby chętnych, o przyjęciu dziecka zadecyduje
komisja powołana przez Dyrektora Szkoły.
ZAPRASZAMY !!!

Kochani Uczniowie!

Przed Wami zasłużone wakacje - czas odpoczynku i zabawy. Letnie szlaki zaprowadzą Was w różne miejsca. Ale tak naprawdę nie jest ważne to, gdzie będziemy wypoczywać, ale fakt, aby ten wakacyjny czas był pełen radości, a przede wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa. Koniecznie spójrzcie na przygotowaną dla Was prezentację - pamiętajcie, aby przestrzegać zgromadzonych tam zasad. Odpoczywajcie bezpiecznie i do zobaczenia we wrześniu!!! https://view.genial.ly/5ef2984b8c95fe0d724aae81/presentation-bezpieczne-wakacje

Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

Kiedy ubiegałam się we wrześniu o funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, zależało mi, by młodzież uczęszczająca do naszej szkoły przychodziła do niej z uśmiechem. Wiedziałam, że starając się o pozycję przewodniczącej, będę musiała się zmierzyć z wieloma nowymi dla mnie sytuacjami, a przede wszystkim będzie to ogromny obowiązek, z którego będę musiała się wywiązać najlepiej, jak potrafię.            Było to dla mnie niezwykle kształcące i pouczające doświadczenie. Starałam się zrealizować jak najwięcej

Spotkania klasy 4b

W ciągu trudnych trzech miesięcy każdy z nas marzył o najprostszych rzeczach - by móc wyjść z domu, spotkać się z koleżankami i kolegami, a mógł tylko patrzeć na kolejne dni i tygodnie, które mijały w oddaleniu od znajomych, od szkoły. Za oknem zmieniały się pory roku, a my siedzieliśmy w domach, dokąd przeniosła się „szkoła”. Nasze klasowe spotkania on-line, z p. K. Góryjowską, poświęcone były poszukiwaniu pozytywnych stron w tej trudnej sytuacji, dobrej organizacji pracy i odpoczynku, ale także, a może przede wszystkim zobacz

Piknik Geograficzny

Nasza szkoła wzięła udział w corocznym Pikniku Geograficznym organizowanym przez ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Ze względu na pandemię w tym roku Piknik  wyglądał nieco inaczej. W ramach konkursu trzeba było rozpoznać miejsca utrwalone na 60 fotografiach. Był naprawdę, naprawdę trudny. Tym bardziej cieszy fakt, że młodzież z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce. Indywidualnie  najlepiej spisały się Weronika Dudek z kl. VIa ( 3. miejsce), Aleksandra Tyńska z kl. Vd (7. miejsce), Amelia Olszówka z kl. VIIa ( 10. miejsce). Wszystkim uczestnikom

Ukryte talenty w 6c

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej galerii uczennic klasy 6c Emilii Zych i Aleksandry Przygodzkiej. Dziewczynki inspirują się kulturą Japonii, a w swoich pracach wykorzystują postacie anime. Prace dedykują swoim mamom, wyrażając wdzięczność za trud wychowania i okazywaną miłość. Galerię znajdziecie pod adresem: https://view.genial.ly/5ef4352ca8f8c10d3f73fb9d/video-presentation-ukryte-talenty-w-6c

Zakończenie roku szkolnego

Tarnów, 26.06.2020 r. Drodzy Uczniowie, RodziceDrogie Koleżanki i Koledzy, Pracownicy Szkoły Kończymy rok szkolny w trakcie, którego wszyscy pracowaliście, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce. Czas zdalnego nauczania, kiedy Wszyscy zdobywaliśmy nowe doświadczenia i uczyliśmy się jak żyć i funkcjonować w nieznanej dotąd rzeczywistości, właśnie się kończy. Świadomość istnienia groźnego wirusa, nie ułatwiała nikomu pracy. Uczyliśmy się, jak żyć, aby nie przegrać z wciąż obecnym wśród nas niewidzialnym wrogiem. Ciężką pracą, wytrwa

Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursu historycznego!

Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursu historycznego! Z radością informujemy, że Olivier Patorski z klasy 6a i Krzysztof Łata z klasy 6d zostali laureatami etapu wojewódzkiego XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” w roku szkolnym 2019/2020. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu niezapomnianych przygód z historią oraz sukcesów!

Sukces Angeliki Naleźny w konkursie historycznym!

Uczennica klasy 8c Angelika Naleźny zajęła II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim.   Serdecznie gratulujemy wiedzy i sukcesu!

Wybory Najsympatyczniejszej 2020

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował wybory na „Najsympatyczniejszą dziewczynę” w naszej szkole. Każda klasa miała swoje reprezentantki. Do walki o tytuł „Najsympatyczniejszej” wystartowały:

TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU W KLASACH 4-8

Nasza społeczność szkolna, jak co roku, zaangażowała się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. W tym roku miało to miejsce 11 lutego, a hasłem było: „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Wzorem lat ubiegłych ten jednodniowy projekt rozszerzony został do działań w ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu. W tym czasie cała społeczność "Piętnastki" aktywnie podjęła się realizacji różnorodnych czynności promujących pozytywne i bezpieczne zastosowanie Internetu.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA

cyfrowa-szkola-2

 

 

mam-6-lat
bezpieczny-puchatek

edunet