MÓJ TARNÓW - MIASTO MAGICZNE

konkursKONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4 – 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15 W TARNOWIE "MÓJ TARNÓW – MIASTO MAGICZNE"

Zadaniem uczestnika konkursu jest plastyczne zaprezentowanie ciekawych, osobliwych zakątków miasta Tarnowa.
Wirtualny spacer po naszym mieście niech stanie się dla was inspiracją. Przyglądnijcie się dokładnie tym znanym, ale i mniej znanym tarnowskim obiektom, miejscom.

MATEMATYCZNY AS SIÓDMYCH KLAS

W tym roku szkolnym odbył  się Konkurs „Matematyczny As Siódmych klas”.  Podobnie jak w pozostałych klasach, składał się z dwóch etapów  ( I etap w lutym i II w czerwcu), a ilość zdobytych punktów została zsumowana w klasyfikacji generalnej.
W konkursie wzięło udział łącznie w obu etapach 15 siódmoklasistów. Najlepszym matematykiem klas siódmych został Jan Martowicz z klasy 7b. Zaraz za nim uplasowali się: Wiktor Matyjewicz 7b i Julka Iwaniec z 7c.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć, życzymy udanych wakacji i zapraszamy do  udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym i rywalizacji o tytuł Matematycznego Asa klas ósmych.

A to najlepsza dziesiątka uczestników konkursu:

1.Martowicz Jan                  7b
2.Matyjewicz Wiktor            7b
3.Iwaniec Julia                    7c
4.Peciak Julia                      7a
5.Tomala Borys                    7c
6.Broniec Aleksandra          7a
7.Karaś Agnieszka              7b
8.Kociuba Jakub                 7b
9.Woliński Maciej                7b
10.Klempka Maciej              7b

MATEMATYCZNY AS PIĄTYCH KLAS

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku odbył  się w naszej szkole Konkurs „Matematyczny As Piątych klas”.  Tegoroczny konkurs składał się z dwóch etapów (w lutym i w czerwcu), a ilość zdobytych punktów w poszczególnych etapach została zsumowana w klasyfikacji generalnej.
W konkursie wzięło udział łącznie aż 30 piątoklasistów, spośród których najlepsza okazała się Emilka Krzemińska z klasy 5b.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji, a w nowym roku szkolnym zachęcamy do rywalizacji o tytuł Matematycznego Asa Klas Szóstych.
Najlepsza dziesiątka piątoklasistów w szkolnym konkursie
„Matematyczny As Piątych Klas”

1 .Krzemińska Emilia     5b
2. Jarosz Szymon          5a
3. Piętowski Michał        5b
4.Denisiuk Mikołaj           5a
5.Kuczek Klaudia             5c
6. Świątek Julia                5c
7.Orlow Łukasz                5b
8. Jarmuła Julia                5a
9. Dudek Nikola                5b
10.Podpłomyk Justyna      5c

II etapu konkursu matematycznego AS SZÓSTYCH KLAS

30 maja 2018 roku dwunastu uczniów klas szóstych przystąpiło do II etapu konkursu matematycznego AS SZÓSTYCH KLAS.

Uczniowie zmagali się z 10 zadaniami tekstowymi.

Oto pierwsza „piątka” - wyniki II etapu:

1. Klucznik Filip kl. 6c
  2. Łabno Zuzia kl. 6a i Nowak Michalina kl. 6c
  3. Jarmuła Filip kl. 6c
  4. Niedbała Aleksander kl. 6a
  5. Kluza Alicja kl. 6c

PODSUMOWANIE I i II ETAPU ASA KLAS SZÓSTYCH

1. Klucznik Filip kl. 6c
  2. Łabno Zuzia kl. 6a i Nowak Michalina kl. 6c
  3. Kluza Alicja kl. 6c
  4. Niedbała Aleksander kl. 6a
    1. Jarosz Julia kl. 6c

MATEMATYCZNYM ASEM KLAS SZÓSTYCH ZOSTAŁ

Klucznik Filip kl. 6c

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału  w konkursie w klasie 7!

MATEMATYCZNY AS CZWARTYCH KLAS

Dobrą praktyką naszej szkoły jest organizowanie corocznego konkursu „Matematyczny As”. Uczniowie chętnie biorą udział w rywalizacji, rozwijając swoje matematyczne talenty. Tegoroczny konkurs składał się z dwóch etapów (7 lutego i 30 maja). Ilość zdobytych punktów w poszczególnych etapach została zsumowana w klasyfikacji generalnej.

W konkursie wzięło udział łącznie aż 37 czwartoklasistów, spośród których najlepsza okazała się Julia Juras z klasy 4d. Julka bezproblemowo poradziła sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami – zazdrościmy talentu i jednocześnie serdecznie gratulujemy!

Na wyróżnienie zasługuje również Gabriela Kuling z 4c, która straciła tylko 4 punkty do Szkolnego Asa! Śmiało można powiedzieć, że Matematycznym Asem klasy 4a została Olga Denisiuk, a klasy 4b - Filip Mleczko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji, a w nowym roku szkolnym zachęcamy do rywalizacji o tytuł Matematycznego Asa Klas Piątych.

Najlepsza dziesiątka czwartoklasistów w szkolnym konkursie

„Matematyczny As”

1. Julia Juras                4d