Konkursy – klasy I-III – j. angielski - czerwiec 2016

W czerwcu odbędzie się konkurs języka angielskiego dla chętnych uczniów klas pierwszych „I’m green!” (Jestem zielony, ekologiczny. Lubię przyrodę).
Będzie on obejmował słownictwo przyrodnicze, czyli nazwy zwierząt, roślin, innych elementów przyrody i pogody. Większość potrzebnego materiału będzie wprowadzona na lekcjach, lecz będzie się także liczyła wiedza pozaszkolna – znajomość słówek z bajek, samodzielnej nauki w domu. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor na apelu podsumowującym osiągnięcia uczniów naszej Szkoły
w bieżącym roku szkolnym. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

W czerwcu 2016 r. odbędzie się konkurs języka angielskiego dla chętnych uczniów klas drugich „Mistrz czasownika TO BE”.
Zadania konkursowe będą sprawdzały znajomość form czasownika to be – być (I am – ja jestem, you are – ty jesteś itd.), form skróconych (he is = he’s), tworzenia pytań i przeczeń z tym czasownikiem (Are you from Poland? – Yes, I am. /No, I’m not. Paul isn’t happy.) Większość potrzebnego materiału będzie wprowadzona na lekcjach, lecz będzie się także liczyła wiedza pozaszkolna – na przykład samodzielna nauka w domu. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor na apelu podsumowującym osiągnięcia uczniów naszej Szkoły w tym roku szkolnym. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

"It's time" (określanie czasu). Szkolny Konkursy Języka Angielskiego dla klasy III - czerwiec 2015

Konkurs dla klas III odbędzie się w czerwcu 2015 r. Będzie polegał na określaniu czasu w j. angielskim (pory dnia, dni tygodnia, miesiące, pory roku, daty, godziny)

"Liczymy po angielsku". Szkolny Konkursy Języka Angielskiego dla klasy II - czerwiec 2015

Konkurs dla klas II odbędzie się w czerwcu 2015 r. Obejmuje znajomość nazw liczb 0 – 1000 oraz wykonywanie 4 podstawowych działań (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie)
do 20 w j. angielskim

"Alfabet i literowanie" Szkolny Konkursy Języka Angielskiego dla klasy I - czerwiec 2015

Konkurs dla klas I odbędzie się w czerwcu 2015 r. Obejmuje znajomość nazw liter alfabetu angielskiego oraz literowanie.