Nowy numer Bemówki!

06-bemowkaZapraszamy do lektury nowego wydania Bemówki! Chcesz wiedzieć, ilu uczniów liczy najmniejsza szkoła w Polsce? – odpowiedź znajdziesz w artykule Oli Broniec z 4A o rekordowych szkołach. Rozwiąż krzyżówkę o nauczycielach z naszej szkoły i wygraj atrakcyjną nagrodę! Amelka Okarma i Oliwia Gawlik z 6B przygotowały coś specjalnie dla miłośników zwierząt, polecamy! Jak zawsze w Bemówce dużo ciekawostek i czasoumilaczy. Dla pierwszaków przygotowaliśmy niespodziankę – powitalny, prezentowy numer Bemówki!

Jeżeli potrafisz pisać, rysować lub posługiwać się komputerem, masz ciekawe pomysły i chcesz się nimi podzielić - czekamy i zapraszamy do pisania tekstów oraz redagowania naszej gazetki. Wszelkie informacje uzyskasz u pani Angeliki Szumlańskiej i pani Agnieszki Białek. Zapraszamy Was gorąco do lektury i do współpracy!

01-bemowka
02-bemowka