cyfrowa-szkola-logoNasza szkoła przystąpiła do rządowego programu rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Cyfrowa szkoła". W ramach projektu szkoła zaopatrzona została w nowoczesny sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny, który optymalnie wykorzystany jako narzędzie techniczne będzie służył wspieraniu nowoczesnych i efektywnych metod nauczania.

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.