IX Piknikowy Konkurs Plastyczny

konkurs pocztowkaZapraszamy do udziału w IX Piknikowym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z podróży". Wszyscy kochamy podróże, odkrywanie nowych miejsc, lubimy zwiedzać interesujące zakątki Polski i świata. Pewne miejsca, wydarzenia chcemy zatrzymać w naszej pamięci na stałe.
Przywołaj swoje wspomnienia z dowolnej podróży i spróbuj zatrzymać je na kartce papieru.

ZADANIE KONKURSOWE POLEGA NA ZAPROJEKTOWANIU POCZTÓWKI Z DOWOLNEGO MIEJSCA W ŚWIECIE LUB KRAJU

• Konkurs odbędzie się podczas pikniku szkolnego w wyznaczonym do tego miejscu;
  • W konkursie mogą wziąć udział dzieci uczestniczące w pikniku.
  • Prace będzie można wykonać przy pomocy materiałów przygotowanych przez organizatorów konkursu (kartka A4, kredki, pastele).
  • Istnieje możliwość, aby uczestnicy przynieśli swoje własne, dowolne materiały i wykonały nimi pracę plastyczną podczas pikniku.
  • Jury konkursowe wybierze najciekawsze prace, które zostaną nagrodzone  (dyplom, słodki upominek, ocena z plastyki, publikacja na FB i stronie internetowej szkoły).
  • Nie ma konieczności wcześniejszego zgłaszania się do udziału w konkursie
  • Uczestnicy konkursu akceptują to, że zdjęcia z nimi i ich pracami mogą zostać wykorzystane do publikacji na stronach internetowych i Facebooku.
  • Uczestnik konkursu wyraża zgodę na opublikowanie swoich danych.
  • Nagrodą w konkursie będzie przedstawienie zwycięskich zdjęć na stronie internetowej szkoły, Facebook-u szkoły, tablicy podczas pikniku, 6 z plastyki oraz słodki upominek.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!