Lekkoatletyka dla każdego

DSC 057929 września 2017r. uczniowie klasy III a pod opieką pani Bernadety Pawłowskiej wzięli udział w zabawach sportowych w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego".  Zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu na stadionie przy ulicy Piłsudskiego 32 w Tarnowie. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności sportowe w kilku konkurencjach: rzucali oszczepem piankowym, ćwiczyli bieg przez płotki, pokonywali tor sprawnościowy i wytrzymałościowy.

Wszystkie dzieci były bardzo aktywne i z dużym zaangażowaniem wykonywały  ćwiczenia. Taka forma spędzania czasu wprawiła uczniów w dobry nastrój i dostarczyła dzieciom wiele radości. Była okazją do sprawdzenia swoich sił i możliwości w zmaganiach sportowych i na pewno wpłynęła na poprawę kondycji każdego uczestnika zawodów.

Lekkoatletyka dla każdego