My Małopolska

DSCF6216W dniach 14 – 29 września 2017 r. trwał konkurs on-line wiedzy o regionie „My Małopolska – co Ty wiesz o regionie?”, w którym nasza szkoła wzięła udział po raz pierwszy, ponieważ skierowany był do uczniów klas 7. W konkursie uczniowie mieli okazję wykazać  się wiedzą na temat regionu, jakim jest  Małopolska, jego historii, dziedzictwa kulturowego, tradycji i mieszkańców. Konkurs był dwuetapowy. Etap I polegał na rozwiązaniu quizu on-line. Liczyły się oczywiście prawidłowe odpowiedzi oraz czas, w jakim ich udzielano. Zdobywcy miejsc I-V zostali nagrodzeni. Naszą szkołę reprezentowała silna międzyklasowa  trzyosobowa grupa w składzie: Julka Peciak kl. 7a, Agnieszka Karaś kl. 7b i Julka Iwaniec kl. 7c, pod opieką p. Karoliny Góryjowskiej. Oczywiście drużynie dopisywał świetny humor w czasie przygotowań, rozwiazywania treningowych quizów oraz tego właściwego. Miło nam poinformować, że w rankingu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych nasze wspaniałe dziewczęta  zajęły drużynowo 8 miejsce! Gratulujemy wiedzy!

Bez tytułu