Posegregowani

dsc 0440W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem szkolnego koordynatora EKO p. Karoliny Góryjowskiej z pomocą p. Agnieszki Białek wzięli udział w kolejnej, IV edycji konkursu „Posegregowani”, organizowanego tradycyjnie przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. W ramach konkursu zaprezentowanych zostało 14 EKO-zabawek oraz 3 EKO-stroje. W tym roku w przedsięwzięciu wzięło udział 14 młodych konstruktorów z klas 1-3 oraz 3 młodych projektantów z klas 1-4. Finał obu kategorii odbył się 14 czerwca 2017r.

Autorzy prac udali się pod opieką p. A. Szumlańskiej do Pałacu Młodzieży. Projektanci prezentowali swoje stroje na wybiegu modowym. Z przyjemnością informujemy, że za przygotowanie EKO-stroju w kategorii klas 1-3 Janina Schmidt otrzymała wyróżnienie, a Claudia Kwatyra zajęła III miejsce! Jury doceniło również EKO-strój Emili Krzemińskiej, która zajęła II miejsce w kategorii klas 4-6!

Laureatkom gratulujemy wygranej a wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości. Do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu!

Za pomoc w transporcie dziękujemy p. Urszuli Karpale.

Posegregowani