Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

20170323 115719Mistrzostwa Tarnowa dziewcząt - tradycyjnie jak co roku reprezentacja dziewcząt brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Tarnowa. Startowałyśmy w siatkówce i w piłce ręcznej. W zawodach siatkarskich po dwóch zwycięstwach z SP3 i SP8 /2:1/ oraz przegranej z SP1 /0:2/ drużyna awansowała do ścisłego finału. Jednak walka o medale nie powiodła się i po porażkach z SP2 i SP14 /0:2/ zajęłyśmy czwarte miejsce. Skład zespołu: Gabrysia Bielecka, Maja Gawlik, Emilia Bogaczyk, Roksana Delimata, Julia Iwaniec, Weronika Klich, Ola Kocik, Monika Kopciuch, Zuzia Stefańska, Kinga Marszałek, Oliwia Bajgier.

To co nie udało się wywalczyć  w siatkówce w piłce ręcznej powiodło się na sto procent. Nasza reprezentacyjna drużyna zdobyła złoty medal i będzie występować 5 maja w zawodach rejonowych.

Wyniki meczów: SP15 - SP23  12:1;  SP15 - SP14 13:2;  SP15 - SP8 8:3.

Skład drużyny: Roksana Delimata, Oliwia Bajgier /4 bramki/, Ola Kulig /6/, Julia Iwaniec /2/, Maja Gawlik /10/,Oliwia Kubis, Zuzia Stefańska, Julia Jaszczur /2/, Weronika Klich /1/, Patrycja Mierzewska /3/, Monika Kopciuch /5/.