Mikołajki

DSCF48546 grudnia bieżącego roku w naszej szkole zagościł św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Ich obecność była okazją do przypomnienia o istnieniu Świętego biskupa z Mirry, do zwrócenia uwagi na to, czego wciąż nas uczy: czynienie dobra, dzielenie się z innymi, dobroczynność, sprawianie radości bliźnim. Jego wizyta była okazją do wręczenia uczniom poszczególnych klas prezentów. Wśród dzieci panowała radosna atmosfera, przepełniona oczekiwaniem. W rozmowie z Mikołajem uczniowie obiecywali, że będą: „grzeczni, dobrzy, pomocni…” i zaprosili Mikołaja w odwiedziny za rok. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli akcję i przyczynili się do jej przeprowadzenia – serdecznie dziękujemy… Życzymy im, aby w ich codziennym życiu spełniły się słowa powiedzenia mówiące, iż „każde dobro wraca ze zdwojoną siłą”.

Mikołajki