Mikołaj w klasach: 3a i 3c

Mikolaj 3a 3c 08W tym roku św. Mikołaj przygotował uczniom klasy III a i III c niesamowity prezent. Przysłał list, w którym zaprosił obie klasy na „Wycieczkę – Niespodziankę”. Była to prawdziwa niespodzianka, bo św. Mikołaj do ostatniej chwili nie zdradził, dokąd zamierza zabrać dzieci. Wiadome było jedynie, że mają się spotkać w podanym dniu i o określonej godzinie na dworcu PKP. Wtedy to wychowawczynie obu klas: p. Jolanta Ziobroń i p. Grażyna Barnaś otworzyły kopertę, w której były bilety na pociąg do Brzeska oraz instrukcja postępowania po dotarciu do celu.

Gdy uczniowie wysiedli z pociągu w Brzesku, odszukali w mapach Google na swoich smartfonach adres miejsca, gdzie czekało na nich „Światełko z Nieba”, które już wkrótce miało błyszczeć wśród zieleni – jak napisał w liście św. Mikołaj.

Po przybyciu do celu okazało się, że św. Mikołaj przygotował dla trzecioklasistów naprawdę wspaniałą niespodziankę – wizytę w Szklanej Gwieździe - fabryce produkującej ręcznie wykonywane ozdoby choinkowe. Uczniowie poznali cały proces tworzenia ozdób – od projektu do gotowego produktu. Następnie mieli możliwość samodzielnie ozdobić swoją bombkę na choinkę. Wszyscy bardzo zaangażowali się w proces tworzenia, a samodzielnie wykonane bombki były naprawdę urokliwe. Pracownicy Szklanej Gwiazdy pięknie opakowali dzieła dzieci. Zapewne każda z bombek ozdobiła świąteczne drzewka i była powodem do dumy dla wykonawcy.

Wycieczka była naprawdę wspaniałym prezentem od św. Mikołaja dla uczniów klasy III a i III c.

Mikołaj w klasach: 3a i 3c