Konkurs języka angielskiego dla klas drugich „Mistrz czasownika TO BE”

P1010185W czerwcu odbył się konkurs języka angielskiego dla klas drugich „Mistrz czasownika TO BE”. Konkurs polegał na wykonaniu zadań sprawdzających znajomość form czasownika to be, umiejętność tworzenia skrótów i ich rozdzielania, tworzenie pytań i przeczeń z tym czasownikiem i udzielania krótkich odpowiedzi. Maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania wynosiła 55. Tylko jedna drugoklasistka przekroczyła barierę 50 punktów i wygrała konkurs – Weronika Dudek z klasy IIa. Jury wskazało także zwycięzców w poszczególnych klasach: IIa – Marysia Frączek, IIb – Filip Mleczko, IIc – Anya Augustyńska, IId – Julia Ziaja. Kilkoro uczniów otrzymało wyróżnienia za dużą liczbę punktów i dokładność wykonywania zadań.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach językowych w klasie trzeciej!