winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p100013124 lutego 2016 r. po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Na godziny popołudniowe zaplanowano szereg ciekawych zajęć i zabaw dla dzieci, które tego dnia odwiedziły naszą szkołę. Goście zostali powitani przez panią Dyrektor Barbarę Tykę i po obejrzeniu krótkiej części artystycznej, na której swoje talenty zaprezentowali uczniowie klasy II d i III b, mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Przyszli pierwszoklasiści zwiedzali szkołę, mając za przewodników nieco starszych kolegów - uczniów klasy III b.

Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli zajrzeć do każdego zakamarka naszej placówki. Dzieci pod czujnym okiem nauczycielek uczestniczyły w zajęciach ruchowych, zajęciach plastycznych, zajęciach komputerowych. Rodzice i opiekunowie mogli porozmawiać z Dyrekcją Szkoły, pedagogiem szkolnym, logopedą i nauczycielami, którzy starali się odpowiadać na wszystkie pytania. Na koniec czekał na dzieci słodki poczęstunek w świetlicy szkolnej. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że wiele dzieci zawita do nas ponownie we wrześniu jako uczniowie naszej szkoły.