Pożegnanie szóstych klas

15pozegnanie klasa vi"Mamma mia!- to już koniec" . Pod takim hasłem zakończył edukację w naszej szkole rocznik 2002. 25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klas szóstych. Na uroczystość licznie przybyli rodzice uczniów, chcąc towarzyszyć swoim pociechom w tak ważnej dla nich chwili. Dyrektor szkoły- mgr Teresa Kot w swoim przemówieniu podsumowała osiągnięcia uczniów, podkreśliła ich wysokie tegoroczne wyniki ze sprawdzianu oraz podziękowała nauczycielom za ich pracę. 22 uczniów odebrało z rąk Pani Dyrektor Złote Tarcze i nagrody, a rodzice uczniów - listy gratulacyjne i podziękowania.

Oto nagrodzeni:

Klasa 6A:

1. Monika Dziura
2. Aleksandra Kielar
3. Kinga Kozińska (najwyższa średnia w szkole – 6,0)
4. Patryk Kwarciński

7. Emilia Wiatr
8. Aleksandra Wrona

PRYMUSEM SZKOŁY został Jakub Hońdo

Część artystyczna przygotowana wspólnie przez uczniów klas szóstych przebiegała w rytmie przebojów ABBY. Do występów dał się również namówić nauczyciel wychowania fizycznego, pan Józef Bommersbach. Z wielkim aplauzem spotkała się prezentacja zdjęć uczniów wykonana przez panią Barbarę Hońdo. Na zakończenie zespół zaprezentował pożegnalną piosenkę "Do widzenia przyjaciele........"
Po apelu uczniowie spotkali się w klasach na poczęstunku, a potem szaleli na dyskotece. Było miło, radośnie - tylko czemu niektórym „pociły" się oczy?
W piątek 26 czerwca spotkali się po raz ostatni ze swoimi wychowawcami i odebrali z ich rąk świadectwa ukończenia szkoły.

{pgslideshow id=151|width=700|height=500|delay=3000|image=L|pgslink=1}