Przedszkolaki

04-przedszkolakiW dniu 15 stycznia 2014 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 32 w Tarnowie. Podczas spotkania przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach plastycznych w świetlicy szkolnej prowadzonych przez panią Dorotę Szklarz i Jolantę Multan. Przygotowywały drobne prezenty na Dzień Babci i Dziadka – róże z bibuły. Odwiedziły klasę III A , gdzie obejrzały przedstawienie „ Na straganie” oraz wysłuchały piosenki „Przerwa”, a także otrzymały drobne upominki w postaci cukierków i zakładek do książek. W klasie III B dzieci brały udział w zajęciach z tablicą multimedialną. Na koniec była zabawa klockami Maple, piłkarzyki w świetlicy oraz poczęstunek  i czekoladowa fontanna. Dziękujemy za odwiedziny w naszej szkole i zapraszamy na Dni Otwarte 29 stycznia 2014 r. o godz. 17:00.

Przedszkolaki