winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Etap rejonowy:
Agnieszka Sądowicz VI a

Małopolski Konkurs Przyrodniczy.

Etap rejonowy:
Filip Marszałek VI a

Małopolski Konkurs Biblijny:

Etap rejonowy:
Magdalena Trybulska V b

Międzynarodowy konkurs historyczny „Przyjaźń Polsko-Węgierska 2012” w Vesprém na Węgrzech

w konkurencji drużynowej II miejsce zajęli:

  • Agnieszka Sądowicz VI a
  • Filip Marszałek VI a
  • Karolina Cabała VI a

w konkursie indywidualnym

  • I miejsce: Agnieszka Sądowicz VI a
  • III miejsce: Filip Marszałek VI a

Historyczny konkurs kuratoryjny „O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności”

Etap wojewódzki

  • Filip Marszałek VI a
  • Mateusz Andrzejewski V a
  • Tytus Tyralik VI b


Laureatem konkursu został:
Filip Marszałek VI a

Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od konfederacji barskiej do powstania styczniowego - 1768 do 1864”

Etap rejonowy:

  • Tytus Tyralik VI b
  • Etap wojewódzki
  • Tytus Tyralik VI b

Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy bliskich i losy dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989

Etap szkolny i rejonowy

  • Weronika Cieżadło VIb
  • Magdalena Trybulska V b
  • Zuzanna sajdak V b
  • Agnieszka Sądowicz VI a

Konkurs historyczny „Tadeusz Kościuszko bohater walk o niepodległość” organizowany przez SP 5 w Tarnowie

I miejsce: Bartłomiej Pęcak i Mateusz Andrzejweski V a
IV miejsce: Tytus Tyralik VI b i Filip Marszałek VI a

Konkurs poetycki na wiersz o tematyce „Magiczny Tarnów”

III miejsce: Grzegorz Grabowski VI a
Wyróżnienia: Izabela Ochońska, Wiktoria Pilarska i Oliwia Starzec z klasy VI a

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej

III miejsce: Karolina Cabała VI a.
II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Literackie wizerunki Bema”

II miejsce: Magdalena Błach VI c
Wyróżnienia: Monika Marczyk VI c i Aleksandra Kozień V c.

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas czwartych „Z ortografią za pan brat”

I miejsce: Magdalena Robak IV c,
II miejsce: Gabriela Koziara IV b,
III miejsce: Karolina Derlaga IV b
Wyróżnienia: Sebastian Mazgaj IV c oraz Oliwer Łoś IV b.

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas piątych i szóstych

I miejsce: Karolina Czapla V a,
II miejsce: Wiktoria Solecka V d,
III miejsce: Karolina Zabiega VI a.
Wyróżnienia: Karolina Cabała VI a i Monika Marczyk VI c.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O Pióro Dyrektora” organizowany przez Gimnazjum Nr 4.

Mistrzem ortografii i laureatką konkursu została Karolina Cabała VI a
Wyróżnienia: Wiktoria Solecka V d i Karolina Zabiega VI a

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Ortograficzny zawrót głowy" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Tarnowie:

II miejsce: Karolina Cabała
III miejsce: Karolina Zabiega

Konkurs ortograficzny organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 23 dla uczniów klas II

wyróżnienie: Anna Łata II a oraz Emilia Góryjowska II b

XVII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Broniewskiego, organizowany przez Zespół Szkół Sportowych

Wyróżnienie: Karolina Cabała VI a

Konkurs recytatorski „Wspomnienia o Janie Pawle II” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 8 w Tarnowie

I miejsce: Paula Zielińska II c

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 15

I miejsce: Agnieszka Sądowicz VI a
III miejsce: Daria Pasiecznik VI b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów kl. V i VI organizowany przez Szkołę Języków Obcych "Primus Linguist"

Laureat: Agnieszka Sądowicz
Szkolne konkursy języka angielskiego.

Wyniki uczniów klas czwartych:
I miejsce: Izabela Mruk IV a,
II miejsce: Igor Tokarski IV c
III miejsce: Wojciech Gurgul IV a i Gabriela Sułkowska IV c.

Wyniki uczniów klas piątych:
I miejsce: Anna Gancarz V b,
II miejsce: Tomasz Słowik V c
III miejsce: Aleksandra Suszczyńska V c.

Wyniki uczniów klas pierwszych w konkursie "Alfabet i literowanie":
I miejsce w kl. I a: Gabriela Bielecka,
I miejsce w kl. I b: Gabriela Pęcak
I miejsce w kl. I c: Emilia Bogaczyk

Wyniki uczniów klas drugich w konkursie "Liczymy po angielsku":

Klasa II a:
I miejsce: Magdalena Polak i Daria Baut,
II miejsce: Weronika Bonkowska i Kinga Łazarek,
III miejsce: Kacper Mikuła

Klasa II b:
I miejsce: Nikodem Zacharek,
II miejsce: Mateusz Baca,
III miejsce: Dawid Barszcz

Klasa II c:
I miejsce: Natalia Gruchała,
II miejsce: Paula Zielińska,
III miejsce: Karina Moździerz.

Konkurs języka angielskiego „Let’s play English” organizowany przez Gimnazjum 11

II miejsce drużynowo: Agnieszka Sądowicz i Filip Marszałek VI a

Szkolne konkursy matematyczne.

Matematyczny Konkurs AS czwartych klas:
Magdalena Robak IV c

Matematyczny Konkurs AS piątych klas:

Tomasz Słowik V c

Matematyczny Konkurs AS szóstych klas:

Agnieszka Sądowicz VI a

Olimpiada matematyczna BEMIK:

  • Oliwer Łoś IV b
  • Tomasz Słowik V c
  • Karolina Zabiega VI a

Szkolny konkurs matematyczny: „Mistrz Matematyki” dla klas 1-3

Mistrz Klas Pierwszych:
I miejsce: Maciej Woliński I b
II miejsce: Konrad Kogut I b
III miejsce: Aleksandra Kocik I c i Martowicz Jan I c

Mistrz Klas Drugich:
I miejsce: Weronika Bonkowska II a
II miejsce: Jan Wiejaczka i Magdalena Polak II a
III miejsce: Wiktor Kaliciński II a

Mistrz Klas Trzecich:
I miejsce: Patryk Kwarciński III a
II miejsce: Kamil Małeta III c
III miejsce: Aleksandra Kielar III a

"Mistrz przyrody” – konkurs dla uczniów klas szóstych

I miejsce: Filip Marszałek VI a
II miejsce: Monika Marczyk VI c
III miejsce: Agnieszka Sądowicz VI a

I Międzyszkolny Turniej FAUNY zorganizowany przez Salon Gier Planszowych Jaskinia V LO w Tarnowie i SP 3.

Do finału Turnieju zakwalifikowali się:
Oliwia Marszalska III b, Kinga Niemiec III c oraz Igor Mróz III c

Ogólnopolski konkurs edukacyjny "Planeta Energii" zorganizowany przez Grupę ENERGA.

Wyróżnienie dla klasy I a