winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

28 listopada 2013 roku o godzinie 14.30 w Szkole Podstawowej nr 17 w Tarnowie odbył się Międzyszkolnym Turniej z Języka Angielskiego - Macmillan Primary School Tournament II. Uczestnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe: klasy I-II, klasy III-IV i klasy V-VI. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Podpłomyk Ic, Sylwia Słowik IIc, Julia Peciak IIIa, Nina Stodolak IVa, Dawid Dulian Vc i Izabela Mruk VIa. Wszyscy nasi uczniowie spisali się wyśmienicie, radząc sobie z trudnymi zadaniami testowymi.

Szczególne gratulacje przekazujemy Izie, która zajęła w konkursie III miejsce!

Wyrazy uznania należą się Justynie, Julce i Dawidowi, którzy musieli zmierzyć się z zawodnikami o rok starszymi.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA